אודות

חברת NEWAY הוקמה על ידי מנחם קפלן ויוחנן פינסלר בשנת 2011 לאחר כ-20 שנות ניסיון בתחום. החברה מתמקדת  ביבוא והפצה של סורקים, מסופונים, מדפסות ומכשור לאיסוף נתונים.
NEWAY מספקת מוצרים ושירותים תומכים לעסקים ולחברות במגוון רחב של מגזרים, ביניהם: תעשיה, תעופה, רפואה, קמעונאות ועוד רבים אחרים. שיווק והפצת המוצרים ושירותי החברה מתבצעים באמצעות רשת סוכנים רחבה הפרוסה בכל רחבי הארץ.

חזון החברה
חברת NEWAY חותרת בכל עת להיות מובילה בתחום פעילותה בישראל והיא מכוונת את משאביה לביסוס פעילות דומה במזרח אירופה, תורכיה ויון. ערכיה העסקיים של החברה: מקצועיות, איכות ושירות חרותים על דגלה!

התאמה אידיאלית לעסקים שונים
המוצרים אותם מייבאת חברת NEWAY מיוצרים על ידי החברות המתקדמות והמתוחכמות בתחום קוראי הברקודים, המסופונים והמדפסות. באמצעות ייבוא ממספר חברות מובילות, חברת ניוואי איננה תלויה במוצרים של חברה זו או אחרת למתן מענה אידאלי לצרכיו של כל עסק. ההתמחות של סוכני ההפצה בסקטורים ספציפיים מאפשרת אף היא מענה לצרכים ייחודיים.
ניוואי מקפידה ליצור ולנהל את קשריה העסקיים עם חברות המאמינות באיכות גבוהה וטכנולוגיות חדשניות ואמינות.

שירות מקיף ותמיכה מקצועית
ניסיונה העשיר של החברה וקשריה העסקיים הענפים בשוק קוראי הברקוד, המסופונים והמדפסות, מאפשרים לה להציע שירותים מקצועיים מקיפים וזאת בהתאם לצרכים הספציפיים של לקוחותיה. במסגרת שירותים אלו, מציעה NEWAY שירותי מעבדה מקומיים לצורך טיפול יעיל ומהיר בתיקון המוצרים אותם היא מייבאת. כמו כן, הקשר עם המפיץ ממשיך לאחר המכירה וניתן להיעזר בכל עת בשירותנו המקצועיים.

דילוג לתוכן